Skaistums

Pīlings mājas apstākļos ar rapšu eļļu

Pīlings mājas apstākļos ar rapšu eļļuRapšu eļļa, auzu pārslas un divas karotes medus – tā nav ideja brokastīm, bet gan… pašas sagatavotam pīlingam! Bažas par mūsu ādas nepilnībām, kā arī radoša pieeja palīdzēja tapt šim neikdienišķaja ādas kopšanas veidam. Mēs aicinām izmēģināt šo dabisko kosmētisko līdzekli visus, kuri meklē interesantus padomus dabiskai ādas kopšanai!

Labs pīlings var veikt brīnumus, piešķirot ādai veselīgu un jauneklīgu izskatu. Pīlings atbrīvo ādu no virsādas atmirušajām šūnām, tās nolobot ar mazajām, abrazīvajām daļiņām. Tādēļ tā ir lieliska, atsvaidzinoša procedūra ādai, kas katru dienu ir pakļauta kaitīgu vielu ārējai iedarbībai, kas savukārt veicina brīvo radikāļu rašanos. Rapšu eļļa ir lieliska izvēle ādai, jo tā satur E vitamīnu – sauktu arī par jaunības vitamīnu, kas pozitīvi ietekmē DNS, olbaltumvielu un lipīdu aizsardzību pret oksidācijas bojājumiem. Tad kādēļ gan neizmantot eļļu skaistumkopšanai? Pīlingu no rapšu eļļas vēlams sagatavot un izmantot tieši pirms vannošanās. Ieteicams to darīt regulāri, divas reizes nedēļā. Lūk, kā to sagatavot:

 

Sastāvdaļas

  • 1/4 glāzes rapšu eļļas;
  • 1/4 glāzes piena;
  • auzu pārslas;
  • divas karotes medus;
  • nedaudz dušas želejas;
  • 1/4 glāzes brūnā cukura;
  • piliens vaniļas eļļas.

Sagatavošana

Visas sastāvdaļas sajauc bļodā iepriekš minētajā secībā. Secība ir būtiska, jo cukuram jāizšķīst pienā – ja cukurs neizšķīdīs, tam nebūs nolobošās iedarbības! Sastāvdaļas jāsamaisa, lai pēc tam riņķveida kustībām uzklātu uz ķermeņa. Rūpīgi jāizmasē viss ķermenis, vienmēr masēšanas kustību veicot pa labi. Procedūrai jāilgst aptuveni sešas minūtes. Pēc procedūras ķermenis rūpīgi jānoskalo un jāieziež ar mitrinošu krēmu vai balzamu.

*Neaizmirsti pirms pīlinga lietošanas uz visas ķermeņa virsmas izmēģināt to uz maza ādas laukumiņa, lai pārliecinātos, ka tas neizraisīs alerģisku reakciju.