Skaistums

Parūpējies par savas ādas mitrināšanu

Iestājoties gada aukstākajiem mēnešiem, der parūpēties ne tik vien par pienācīgu siltumu ķermenim, bet arī par ādas labsajūtu. Īstais brīdis sevi palutināt ar siltām un aromātiskām vannām, barojošām matu un sejas maskām. Tam pat nav nepieciešams SPA centra apmeklējums, sevis lutināšanu vari veikt mājās. Jo vairāk ziemas mēnešos rūpēsimies par savu skaistumu, jo smaidīgākas un starojošākas būsim. Atceries, ka smaids ir visspēcīgākais ierocis. Turklāt zinātniski jau sen pierādīts, ka smaidīšana no sejas muskuļiem prasa pavisam nelielu piepūli – tātad smaidot varam arī nedaudz slinkot.

Ziemas aukstums un teju nepārejošais gaisa mitrums ir vislielākais nedraugs mūsu rokām. Lai pasargātu rokas no sausuma vai sasprēgāšanas, pagatavo īpašu pīlingu!

Kas tev būs nepieciešams?
1 ēd. k. rapšu eļļas
1 ēd. k. cukura
1 ēd. k. citrona sulas

Pagatavošana:
Ņem visas trīs sastāvdaļas un rūpīgi tās samaisi. Kad tas izdarīts, uzklāj šo pīlingu uz rokām. Rapšu eļļā esošie A un E vitamīni palīdzēs tavām rokām atkal izskatīties lieliski.

Ziemas periodā noteikti jāparūpējas arī par sejas ādu, īpaši par acu zonu, tādēļ pagatavo atjaunojošu un barojošu masku, kas lieliski noderēs gan ādai ap acīm, gan visai ādai kopumā neatkarīgi no ādas tipa.

Kas tev būs nepieciešams?
½ nogatavojušās banāna
1 tējk. saldā krējuma
1 tējk. rapšu eļļas

Pagatavošana:
Banānu rūpīgi saspaidi, līdz iegūsti biezeņa konsistenci. Pievieno krējumu un rapšu eļļu. Visu cītīgi samaisi un klāj uz acu zonas. Turi 15–20 minūtes, pēc tam noskalo ar siltu ūdeni.