Skaistums

Latvija līksmo dziesmā un dejā

To zinām mēs visi – rit viens no košākajiem un grandiozākajiem šī gada notikumiem – Dziesmu un deju svētki. Vienu nedēļu Latvijas iedzīvotāji un viesi – bērni, pieaugušie, profesionāļi un amatieri – pulcējas kopā, lai dziedātu un dejotu no sirds.

Turklāt, ja vēl nezinājāt, ar prieku pastāstām – visiem Dziesmu un deju svētku dalībniekiem 8. jūlijs būs brīvdiena – pelnīta atlīdzība par smago darbu un izcilo sniegumu. Kā vislabāk pavadīt šo brīvo vasaras dienu? Sauļojoties! Pludmalē, upes krastā, pie ezera.

Tomēr šogad saule ir ļoti agresīva, tādēļ jums ir sevi pienācīgi jāaizsargā no ultravioletā starojuma, turklāt ne tikai no ārpuses, bet arī no iekšpuses. Rapšu eļļā ir daudz E vitamīna, kas aizsargā ādu no ārējiem bojājumiem un UV stariem, tāpēc mēs iesakām iekļaut uzturā E vitamīna bagātus produktus, jo īpaši karstajās dienās. Mēģiniet atturēties no “smagiem” ēdieniem un izvēlieties salātus ar rapšu eļļas mērci – tādējādi jutīsiet gan sātu, gan enerģiju.

Nav šaubu, ka saule ir enerģijas, labas omas un skaista iedeguma avots, tomēr tā slikti ietekmē arī mūsu matus. Izmēģiniet matu masku pēc sauļošanās, lai mati atkal būtu veselīgi un mirdzoši. Šāda maska noderēs gan tiem, kuriem patīk sauļoties, gan tiem, kuri plāno pavadīt daudz laika saulē, dziedot un dejojot.

 

Maska trausliem un bojātiem matiem


Sajauciet vienu ēdamkaroti rapšu eļļas ar vienu ēdamkaroti avokado eļļas, pievienojiet 10 pilienus A vitamīna (retinola) un 5 pilienus rozmarīna eļļas. Ieziediet masku matos, arī saknēs, uz 40–60 minūtēm, tad rūpīgi izmazgājiet matus ar šampūnu.

Saglabājiet možu garu un baudiet vasaru!